COVID-19

Nauka gry na gitarze w czasach pandemii

Wziąwszy pod uwagę, że lekcje w naszej szkole mają charakter wyłącznie indywidualny, Kuźnia Gitarzystów jest otwarta i będzie nadal działać :)


Dodatkowo, od marca 2020 wprowadziliśmy, po intensywnych pracach nad naszą metodyką oraz programem nauczania, lekcje online, prowadzone przy użyciu standardowo dostępnych dla Was urządzeń i aplikacji (smartfon, komputer, Skype), które zaskoczyły swoją efektywnością nie tylko naszych uczniów, ale i nas samych (oceniamy efektywność lekcji online na poziomie ok. 80% skuteczności lekcji lokalowych).


Mając na uwadze fakt, że część uczniów nie wróciła z trybu lekcji online do trybu lekcji lokalowych, głównie z powodu braku konieczności dojeżdżania na lekcje oraz wspomnianą wcześniej wysoką skuteczność lekcji online, cały czas inwestujemy w sprzęt do prowadzenia lekcji zdalnych (mikrofony, tablety, kamery, itd.). Przygotowujemy też regularnie nowe podkłady do ćwiczeń, które mają umożliwić Wam jeszcze efektywniejszą naukę w domu i przeżycie grania “w duecie” również w formule lekcji zdalnych.


Dodatkowo, aby nauka w naszym lokalu była dla Was możliwie bezpieczna, podejmujemy szereg kroków sanitarno-organizacyjnych, a mianowicie - prosimy wszystkich, którzy będą odwiedzają nasza lokal o:


  • noszenie maseczki materiałowej, chirurgicznej lub o wyższym stopniu ochrony

  • zachowanie odległości min. 1,5 m od innych osób przebywających w lokalu Kuźni

  • dezynfekcję rąk płynem dostępnym w lokalu 

  • odwoływanie zawczasu lekcji lub zmianę lekcji lokalowej na lekcję online (również “w ostatniej chwili”) w przypadku gorszego samopoczucia (kaszlu, gorączki, itd.)


Do tego, czego się można było spodziewać, regularnie dezynfekujemy wszystkie najbardziej podejrzane miejsca w lokalu, t.j. klamki, uchwyty, przyciski, itd.